info@drukowaniekolobrzeg.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Tanie Drukowanie Kołobrzeg możesz mieć u nas w Kołobrzegu

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek klient może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest również dla klientów indywidualnych, jak a instytucji świadczących usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze i instytucji zajmujące start w Projekcie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Projekcie Partnerskim nagród mają gwarancja, że ich użytkownicy czy znajomi będą przyjmować z najskuteczniejszych usług hostingowych, i ich kompetencji będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za jakąś inną usługę, która stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa bardzo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od wszystkiego innego. I za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników firmy, jak również osób które nie są jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić również do znajomych, jak także do naszych użytkowników. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą spośród nich dostarczane są punkty, które można zamienić na gotówkę czy na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że wielu klientów od dawna poleca pomoce w nazwa.pl, dlatego właśnie zdecydowali się zrewanżować i wyróżnić ich za lojalność wobec polskiej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Projekcie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na temat naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Projekcie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o