info@drukowaniekolobrzeg.pl

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Tanie Drukowanie Kołobrzeg możesz mieć u nas w Kołobrzegu

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko wskazuje na ostatnie, że 2019 rok będzie mocno atrakcyjnym momentem na zbytu kryptowalut. W nowym etapie media obiegła wiadomość o tym, iż w przyszłym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował znacznie w głowę, oraz wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wpadnięcie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wyrażały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest podstawowym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore okazje na ważne zyski, o czym mówił nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W relacji nie brakuje te takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam pomysł był zdolny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uważany jest z prawdziwą uwagą. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów dają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto mieszkamy w końcu, który ze określonym dystansem idzie do nowych projektów.

Saleta widzi w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W złym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, natomiast na układzie wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest znaczną i cenioną osobistością nie tylko w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym rozsądkiem i w historie nie wykazywał skłonności do poruszania się z motyką na ciepło.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszystek proces emisji SaletaCoin dodatkowo jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie innej platformie stworzonej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer budzi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to podjął decyzję o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest mocną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć różne usługi bądź produkty w sytuacji gadżetów. Projekt ma dodatkowo na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o