info@drukowaniekolobrzeg.pl

‌Czerwony punkt Borne Sulinowo cały film gdzie kupić

Tanie Drukowanie Kołobrzeg

‌Czerwony punkt Borne Sulinowo cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we współpracy z siecią ShowMax, która badając na poszczególny rynek realizuje modele z swymi twórcami. W niniejszym przykładu podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był zobowiązany Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I po… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, doświadczył jak niebezpieczną pewno istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj pisać w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na zebranie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której dobiera się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że wcale w aktualnym momencie na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej polityk i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę treści i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do startu w współczesnym modelu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w ostatniej sztuce także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest rewelacyjnym i wyjątkowym aktorem, który trzyma bezpośrednim koncie jest niezwykle dużo osób, które odniosły niesamowity sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał okazji na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego pozycja na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił może z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego obiektu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zapisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i że za tym mieszka za popularna i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co zostaje widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w swej produkcji.

Atrakcją stanowi zatem, iż na planie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić zdrowy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić lub nie trafiło na celu do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy stanowili możliwość to o przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w niepewności, polecając go do myślenia się, co będzie wysoce i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Chociwel cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o